O firmie

Firma Agmar powstała w 2001 roku w małej, malowniczej miejscowości w gminie Krynica- Zdrój. Od samego początku naszą ideą jest dostarczanie wyjątkowych produktów w jakości premium. Zadowolenie klienta z dostarczanych przez nas wyrobów jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju. Ciągle poszukujemy nowych dostawców i udoskonalamy proces produkcyjny, aby oferowane przez nas wyroby wyróżniały się wśród konkurencji. Stale poszukujemy nowych produktów, śledzimy trendy na rynku tekstylnym, aby dopasować się do potrzeb i wymagań klienta.

Owocuje to coraz szerszym gronem zadowolonych klientów (zarówno  firm, jak i osób fizycznych). Z naszej oferty z zadowoleniem korzystają właściciele hoteli, pensjonatów, apartamentów, domów wczasowych szpitali oraz klienci indywidualni.

 

W swojej ofercie posiadamy:

  pościele;

  prześcieradła;

  poduszki;

  koce;

  kołdry

  narzuty;

  ręczniki;

  artykuły dziecięce;

  tekstylia hotelowe;

  szlafroki oraz wiele innych.

Oferujemy także produkty pod specjalne, indywidualne zamówienie. Nietypowy rozmiar czy niestandardowy krój nie są dla nas problemem. Chętnie podejmiemy się wyzwania.  Zadzwoń lub napisz e-mail w celu uzgodnienia szczegółów.

 

Dlaczego warto wybrać produkty firmy Agmar?

 Nasze produkty tworzymy z naturalnych, bezpiecznych dla skóry materiałów pierwszego gatunku. Jest to gwarancją bezpiecznego użytkowania nawet dla osób ze szczególnie wrażliwą skórą. Wybieramy tkaniny o wysokiej gramaturze co korzystnie wpływa na ich trwałość. Staramy się także, aby oferowane przez nas wyroby miały właściwy stosunek ceny do jakości.

 

Tworzenie produktów tekstylnych jest nasza pasją. Dlatego stale rozwijamy się dla Ciebie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą.

Certyfikat agmar-tekstylia.pl