Kołdry Hotelowe

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Kołdry hotelowe

Kołdry hotelowe są podstawowym wyposażeniem obiektu noclegowego w konfekcję pościelową. W zależności od standardu mogą być to kołdry puchowe, uznawane za jedne z najbardziej luksusowych lub kołdry syntetyczne czyli antyalergiczne. Kołdra hotelowa powinna być wykonana z białej, najlepiej bawełnianej tkaniny, która jest synonimem czystości i estetyki. Ważne jest, aby wybierać typ całoroczny, który posiada optymalną ilość wypełnienia. Do obiektów o podwyższonym standardzie należy wybierać kołdry puchowe, które są niesamowicie lekkie i ciepłe, a do tego zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Kołdry do hotelu o niższym standardzie powinny mieć możliwość prania w wysokich temperaturach, dzięki czemu zapewniona będzie odpowiednia higiena. W przypadku wszystkich obiektów należy zwracać szczególną uwagę na to, czy kołdry hotelowe posiadają certyfikaty gwarantujące ich jakość wśród których absolutną podstawą jest certyfikat oko tex.  Pościel hotelowa jest niezmiernie ważna dla komfortu snu całoroczna kołdra hotelowa, którą oferujemy posiada właściwości  oddychające. Jesteśmy przekonani, że poprze wybór kołdry hotelowej i poduszki hotelowe z naszego sklepu to najlepsze warunki do dobrego wypoczynku. 

Kołdry do hoteli - rodzaje

Odpowiednie przygotowanie łóżek w pokojach hotelowych to gwarancja jakości snu, dlatego tak ważny jest wybór tekstyliów do wyposażenia pokoi w hotelach czy innych obiektach noclegowych. Jako producent tekstyliów do kompleksowego wyposażenie hoteli oraz domów dbamy o najwyższą jakość swoich produktów, ponieważ przekłada się ona na zadowolenie klienta. Nasze poduszki i kołdry hotelowe spełniają najwyższe standardy. Wszystkie kołdry hotelowe z naszej oferty przystosowane są do częstego prania w wysokich temperaturach – cecha ta jest niezwykle przydatna zwłaszcza w miejscach, gdzie produkty tego typu, są w ciągłym użytku. Nasze kołdry wciąż od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wykonane z bawełny, która jest tkaniną zapewniającą miękkość i sprężystość będą przez długi czas zachowywały swoje właściwości. Produkty bez obaw można prać w wysokich temperaturach, bez obawy że stracą swoje właściwości.

Antyalergiczne kołdry hotelowe 

Tekstylia, takie jak prześcieradła, kołdry, pościel czy poduszki to jedno z ulubionych miejsc rozwijania się roztoczy. Dla ludzi szczególnie niebezpieczne są ich odchody, które zawierają substancję będącą silnym alergenem wywołującym takie objawy jak kaszel, duszności czy łzawienie z oczu. Oczywiście  nie można całkowicie uniknąć ich obecności w naszym otoczeniu ale, można ograniczyć ich zdolności do ich rozmnażania się. Ze względu na zagrożenie, jakim mogą być roztocza dla alergików, w naszej ofercie mamy produkty takie jak kołdry antyalergiczne, które są świetnym zabezpieczeniem przed tworzeniem się kurzu domowego a co za tym idzie  zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii. Kołdry antyalergiczne są wyjątkowo lekkie, wytrzymałe i trwałe  co przekłada się na wiele lat użytkowania i zapewnia komfortowy sen.