Kołdry Hotelowe

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Miękkie i przytulne kołdry hotelowe

Kołdra zawsze znajduje się w centrum hotelowego pokoju. Ona jest jednym z kilku przedmiotów, które odpowiadają za relaks i odpoczynek każdego gościa. Dlatego jej odpowiedni dobór jest tak ważny, aby goście czuli się wypoczęci i chcieli wracać w ulubione miejsca. Nie należy zatem pozostawiać takiego wyboru przypadkowi. 

Kołdra jako wielofunkcyjny produkt do Twojego wnętrza

Aby spełnić wszystkie wymagania gości należy dobrze wybrać  tekstylia hotelowe, które mają kluczowe znaczenia dla odwiedzających. Warto zatem pamiętać, że dobrze dobrana kołdra musi spełniać szereg funkcji bez których nie można mówić o komfortowym wypoczynku, tj.:

- regulacja temperatury-  kołdry do hoteli muszą być uniwersalne, aby nie przegrzewały latem i przyjemnie ogrzewały zimą. Muszą przy tym być oddychające i dobrze odprowadzać wilgoć na zewnątrz, aby zapewnić każdemu gościowi odpowiedni komfort termiczny.

- ochrona przed alergenami- kołdra hotelowa powinna być hipoalergiczna i antybakteryjna, aby chronić gości przed roztoczami, kurzem, pleśnią i innymi alergenami. Należy zwrócić uwagę, aby była też łatwa do czyszczenia i dezynfekcji, aby utrzymać wysoki poziom higieny. Niektóre kołdry mają specjalne pokrycia z jonami srebra lub aloesu, które mają właściwości antybakteryjne i odświeżające.

- dopasowanie do łóżka- dobrze dobrana kołdra powinna być odpowiednio dopasowana do rozmiaru i kształtu łóżka, aby zapewnić równomierny rozkład ciepła i komfortu. Powinna również mieć odpowiednią gramaturę i grubość, aby nie być zbyt ciężka lub lekka. Niektóre z nich mają specjalne szwy lub guziki, które pozwalają na łączenie lub rozdzielanie kołder w zależności od potrzeb.

- estetyka-kołdry do hoteli powinny być estetycznie wykonane i pasować do stylu i kolorystyki pokoju. Warto zadbać, aby miały atrakcyjny wzór lub haft, który podkreśli charakter obiektu. Niektóre kołdry i poduszki hotelowe mają specjalne nadruki lub aplikacje, które nadają im indywidualny wygląd.

Trwała i ekonomiczna kołdra hotelowa na każdą kieszeń

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy kołdry hotelowe wykonane z różnych tkanin i wypełnień. W swojej standardowej ofercie posiadamy kołdry z anilany, włókna silikonowego, z jonami srebra czy też półpuchowe. Oferujemy następujące rozmiary: 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm oraz 200x220cm. Nasze produkty spełniają wszelkie standardy wymagane w obiektach noclegowych, dlatego z pewnością się na nich nie zawiedziesz. Staramy się, aby dostarczane przez nas produkty były jak najwyższej jakości. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się dobrą przepuszczalnością powietrza, właściwościami antybakteryjnymi oraz odpowiednią higroskopijnością. Serdecznie polecamy Ci kołdrę z jonami srebra, która posiada właściwości antybakteryjne i antyroztoczowe. To najlepszy wybór do obiektów noclegowych, ponieważ będzie higienicznie czysta i bezpieczna dla każdego gościa. Nasza bogata oferta skierowana jest nie tylko do właścicieli hoteli czy pensjonatów, ale także klientów indywidulanych ceniących sobie najwyższą jakość produktów i komfortowy sen. Kupując nasze produkty możesz być pewien, że codziennie będziesz zasypiał w bezpiecznej pościeli wolnej od zarazków i drobnoustrojów. Kołdra do hotelu znajdująca się w ofercie naszego sklepu jest wyjątkowo trwała, dlatego posłuży Ci bardzo długo. Wszystko to, dzięki bardzo trwałym i grubym poszyciom, z których zostały wykonane nasze kołdry. Serdecznie zapraszamy do zakupu i zapoznania się z naszą bogatą ofertą tekstyliów hotelowych.