Szlafroki hotelowe

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szlafroki hotelowe

W hotelach o wysokim standardzie szlafroki są stałym elementem wyposażenia każdego pokoju. Świadczy to o ekskluzywności obiektu i chęci sprostania wymaganiom klientów. Dla wielu osób w luksusowych hotelach szlafroki są równie ważne, jak ręczniki, co jest dla nas zrozumiałe.  Podróżowanie ze szlafrokiem w walizce to spore obciążenie. Dzięki zapewnieniu w łazienkach odpowiednich tekstyliów goście mogą bardzo wygodnie korzystać z nich w hotelu. Warto zwrócić uwagę, na to że dostępny w naszym sklepie internetowym szlafrok hotelowy jest uszyty z wysokiej jakości tkanin, które zapewnią, że Twoi goście hotelowi będą mogli z nich w pełni zadowoleni.

Szlafroki hotelowe waflowe

Lekkie, chłonne wyróżniające się eleganckim wyglądem hotelowe szlafroki waflowe  powinny być nieodłącznym elementem każdej hotelowej łazienki. Dzięki splotowi waflowemu z wysokogatunkowej bawełny szlafrok waflowy jest miękki przewiewny i szybko schnie. Bawełna zapewnia doskonałą chłonność, przez co komfort wycierania jest na najwyższym poziomie. Chcesz zapewnić gościom tekstylia o najwyższym standardzie? Zapoznaj się z naszą ofertą tekstyliów hotelowych! Zapraszamy.

Szlafroki frotte hotelowe klasyczne

Nasze produkty to kompleksowe wyposażenie dostosowane do każdej hotelowej łazienki na wyższym poziomie.  Najwyższej jakości tekstylia hotelowe między innymi szlafroki hotelowe frotte są najlepszą wizytówką obiektów rekreacyjnych. Nasze tekstylia doskonale sprawdzają się jako wyposażenie firm hotelarskich, ale również w gabinetach kosmetycznych.

Gwarantujemy, że jest wykonany z bawełny wysokiej jakości materiałów hotelowe szlafroki, są trwałe i zapewniają komfort użytkowania. Na życzenie klienta w celu dalszej promocji usług danej marki możemy umieścić logo na wybranym modelu tkaniny. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Bogaty wybór szlafroków hotelowych 

Szlafroki nazywane podomkami to miękka, najczęściej bawełniana bielizna, odpowiednia do codziennego użytku w zaciszu domowym. Taka bielizna damska może być wyjątkowo skrojona i mieć dziesiątki nietuzinkowych kolorów. Bawełniane szlafroki to także doskonały zamiennik piżamy. Naturalne tkaniny zapewniają cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci, co jest bardzo ważne, ponieważ szlafroki mają bezpośredni kontakt ze świeżą i ciepłą skórą. Szlafroki uszyte z naturalnych tkanin bez wątpienia pozytywnie wpływają na nasze zdrowie i komfort. Właśnie dlatego warto kupić produkty z naszej oferty.