Pościele Satynowo bawełniane

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-36 z 60 pozycji

Aktywne filtry

Pościele Satynowo bawełniane

Materiały z satyny bawełnianej są od wielu lat faworytem wśród tkanin pościelowych. Pościel satynowo bawełniana, jest to materiał w pełni naturalny bez sztucznych dodatków wykonywany z nici bawełnianych. Głównym atrybutem satyny bawełnianej który nadaje jej unikatowych właściwości jest proces jej produkcji. W pierwszym etapie bawełna jest barwiona a następnie zostają jej nadane unikatowe właściwości dzięki, którym satyna bawełniana nabiera gładkości oraz połysku. Uzupełniającą kwestia w nadaniu miana "satyna bawełniana" jest technika splotu 4:1, polega ona na prowadzeniu nici cztery razy górą i tylko raz dołem . To połączenie idealnie spełni wymagania klientów ceniących komfort, elegancji. Jedwabista powłoka nada wysmakowany, luksusowy design.

Satyna a satyna bawełniana czym się różnią?

Satyna a satyna bawełniana różnią się techniką produkcji i składem te dwa czynniki wpływają na właściwości tego produktu. Pościel wykonana z satyny jest zimna, wyprodukowana z sztucznego materiału, śliska w dotyku jest więc przeciwieństwem miękkiej satyny bawełnianej dzięki naturalnej strukturze satyna bawełniana jest przyjemna w dotyku co przekłada się na komfort osób ceniących produkty wysokiej jakości.

Pościel satynowo bawełniana

Pościel satyna bawełniana za sprawą swoich właściwości zapewnia spokojny sen. Pościel ma kontakt ze skórą tak jak nasza piżama, więc jakość wpływa zatem na nasz sen, właściwości satyny bawełnianej sprawiają że chce się jej dotykać, zasypiamy szybciej i budzimy się w lepszym nastroju. Niezwykła tkanina z której jest wykonana pościel zapewni komfort w sypialni. Pościel satyna bawełniana to produkt najwyższej jakości, satyna bawełniana jest materiałem z jednej strony błyszczącym - nadaje to klasy i elegancji a z drugiej matowa. Pościel satyna bawełniana jest idealna do sypialni poprzez swoje właściwości: miękkość, gładka powierzchnia satynowo bawełniana zapewni pobudzenie bodźców dotykowych. Pościel satynowo bawełniana jest bezpieczna dla alergików satyna bawełniana świetnie też sprawdza się jako pościel dla dzieci. Materiał satyny bawełnianej jest lekki i przewiewny. Bawełna satynowa i pościel z niej wykonana to doskonały wybór. Pościel satynowo bawełniana jest także charakteryzuje się wytrzymałością, właściwości bawełny która doskonale wchłania pot i wodę. Dzięki doskonałej technice produkcji oraz naturalnemu materiałowi jest odporna na rozciąganie, nie przeciera się i nie drze zatem bawełna bezdyskusyjne króluje wśród tkanin pościelowych. Sprawdź też pościele bawełniane.

W naszym sklepie znajdziesz również;

Pościel Satyna Bawełniana 140x200

Pościel Satyna Bawełniana 160x200

Pościel Satyna Bawełniana 180x200

Pościel Satyna Bawełniana 200x220