Ręczniki Hotelowe

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 40,00 zł

Gramatura

Gramatura

Struktura

Struktura

Rozmiar

Rozmiar

Aktywne filtry

Ręczniki hotelowe

Oferujemy szeroką gamę produktów przeznaczonych dla hoteli, ośrodków wypoczynkowych, SPA, pensjonatów– ręczniki i szlafroki hotelowe w różnych rozmiarach. Najwyższej jakości tekstylia  z pewnością podnoszą prestiż obiektu, w którym są używane, a także dają gwarancję długiego użytkowania. Ręczniki wykonane zgodnie ze specyficznymi potrzebami osób zarządzających hotelami. Przede wszystkim charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością – ich konstrukcja i proces produkcji uwzględnia potrzebę intensywnego użytkowania oraz prania w wysokich temperaturach (aż do 90 °C). Ręcznik hotelowy  co zapewnia im nie tylko dużą chłonność, ale również miękkość i puszystość, dzięki czemu korzystanie z nich będzie przyjemnością dla hotelowych gości.

Bawełniane ręczniki hotelowe 

Ręczniki hotelowe są nieodzownym elementem wyposażenia łazienek w obiektach noclegowych. Nasz sklep internetowy oferuje ręczniki do rąk w rozmiarze 30x30, 30x50, ręczniki do twarzy 50x90 oraz ręczniki kąpielowe 70x140 lub 100x150. W ręczniki hotelowe wytrzymują duże obciążenia, czyli pranie i prasowanie w wysokiej temperaturze. Ze względu na stosowane zabiegi ręczniki w spa powinny być ciemniejsze, aby nie były widoczne żadne zabrudzenia. Najbardziej popularny jest klasyczny ręcznik hotelowy o gramaturze 500g/m² bez żadnej dekoracji czy aplikacji. Produkty w naszym sklepie internetowym oferujemy w bogatym wyborze i w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ręczników hotelowych. 

Ręczniki hotelowe jak je wybrać? 

Ręczniki hotelowe powinny być eleganckie, a przede -wszystkim nie nosić śladów użytkowania. Jak wszyscy wiemy, stosowanie takich produktów higienicznych to sprawa bardzo intymna więc produkcja ręczników nie może mieć braków. Ręczniki hotelowe muszą pachnieć świeżo, aby nie wątpić, że zostały dokładnie wyczyszczone i są gotowe do użycia. Z tego powodu należy zwracać uwagę przy zakupie materiałów na ręczniki hotelowe. Musi być odporny na wysokie temperatury, aby można go było swobodnie prać bez obaw o jego uszkodzenie. Wtedy możesz mieć pewność, że tekstura ręcznika pozostanie nienaruszona nawet po wielokrotnym praniu. W naszej ofercie znajdziesz, również poszwy hotelowe  , kołdry hotelowe, komplety pościeli i wiele innych produktów najwyżej jakości. Zapraszamy!