Ochraniacze na materace

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Ochraniacze na materace

Wystrój sypialni wpływa na komfort naszego snu, ale bardzo ważne są również inne czynniki – wybór kołder, pościeli, materacy itp. Coraz więcej osób wybiera, również ochraniacze na materace. Czy zastanawiasz się nad zakupem ochraniacza na materac? Dlaczego i czy w ogóle warto kupić nieprzemakalny ochraniacz? 

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które mają za zadanie ochronić materac przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami,  rozwojem grzybów i drobnoustrojów chorobotwórczych. Ochraniacz chroni materac przede wszystkim  łóżko przed wilgocią i brudem.  Produkty tego typu dostępne w naszym sklepie są antyalergiczne , dzięki czemu mogą z nich korzystać alergicy. Wszyta w ochraniacze na materac gumka utrzymuje go we właściwej pozycji i zapobiega spadaniu z materaca. Ochraniacz można czyścić i dezynfekować w wysokiej temperaturze w domu bez obaw o uszkodzenia. Wszystkie produkty są wyprodukowane z atestowanych materiałów oraz mają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, świadczący o jakości produktów tekstylnych i włókienniczych.

Najwyższej jakości ochraniacze  i podkłady na materac 

Podkłady i ochraniacze na materac są w 100% nieprzemakalne bowiem powinny przede wszystkim zapewnić możliwie jak największy komfort osobie, która z niego korzysta. Aby to było możliwe, już podczas zakupu ochraniacza czy jak kto woli nazwać podkładu należy zwrócić uwagę na jakość jego wykonania, a przede wszystkim na rodzaj użytych materiałów. Oferujemy produkty wykonany z wysokiej jakości materiałów. 

Wodoodporny ochraniacz na materac 

Ochraniacz na materac jest w 100% wodoodporny i wodoszczelny – przede wszystkim powinien zapewniać jak największy komfort osobie, która z niego korzysta. Z tego powodu kupując ochraniacz lub cokolwiek, co lubisz nazwać podkładem, powinieneś zwrócić uwagę na jakość jego wykonania, a zwłaszcza rodzaj użytego materiału.

Jak wszyscy wiemy, dobry wodoodporny pokrowiec ochronny powinien mieć warstwę bawełny lub innych naturalnych tkanin o dobrej przepuszczalności wilgoci. Dzięki temu skóra osoby leżącej nie będzie cierpieć na odleżyny czy inne otarcia.

Ochraniacz skuteczna ochrona materaca 

Podstawowym zadaniem produktów jak mata ochronna, ochraniacze i pokrowce na materace jest ochrona materaca  przed wszystkim co może wniknąć w jego strukturę a tym samym szkodzić nam. Warto wybrać ten produkt  w przypadku osób starszych, stale leżących. Ochraniacz zagwarantuję komfort i czystość.