Prześcieradła Hotelowe

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-36 z 47 pozycji

Aktywne filtry

Prześcieradła hotelowe

Prześcieradło hotelowe to coś więcej niż tylko kawałek materiału pokrywający materac. Odpowiednio dobrane zapewniają wysoki komfort spania. Wybór odpowiedniego modelu wpłynie na długość i komfort snu – warto zwrócić uwagę na jego wytrzymałość, grubość, miękkość oraz poziom izolacji oraz rodzaj materiału.

Podczas snu ludzie nie tylko się pocą, pozostawiają również różnego rodzaju zanieczyszczenia. Jeśli zrezygnujemy z prześcieradła wszystkie, dostaną się bezpośrednio do materaca i chociaż w większości przypadków stosuje się pokrowce ochronne, to dodatkowe zabezpieczenie w postaci prześcieradeł to konieczność. Gwarantują one higieniczny sen i przyjemne korzystanie z łóżka. Prześcieradła, duże lub małe, można łatwo wrzucić do pralki i wymienić na nowe. Biorąc pod uwagę częstość ich prania i intensywność użytkowania muszą być to produkty wykonane z trwałej i grubej bawełny. Tylko tani sprawdzą się w warunkach hotelowych. 

Najlepsze prześcieradła hotelowe z gumką

Podczas snu prześcieradła z gumkami nie zwijają się ani nie zsuwają i nie ma potrzeby poprawiania ich podczas ścielenia łóżka. To tylko niektóre z zalet modeli wyposażonych w gumki. Sklep internetowy Agmar oferuje, również ręczniki hotelowe z wysokogatunkowej bawełny, które są wyjątkowo wytrzymałe i zapewniają wysoki poziom utrzymania higieny. Przy produkcji oferowanych produktów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały. Ogromną rolę, przykładamy do tego, aby spełniły one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Prześcieradła hotelowe bawełniane

Białe prześcieradło to podstawowy element wyposażenia łóżek w hotelach czy obiektach noclegowych. Nasze prześcieradła wykonane są z grubego materiału i składają się w 100% z bawełny, aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. Prześcieradła hotelowe są zazwyczaj białe, co jest synonimem czystości i piękna. Wśród tkanin używanych na prześcieradła hotelowe najczęściej wybierane są materiały naturalne bowiem doskonale, nadają się do intensywnego użytkowania. Można je łatwo prać i prasować w wysokich temperaturach. Hotelowa pościel z gumką to idealny produkt na małe obiekty noclegowe, ponieważ jest bardzo ładna i łatwa do założenia, ale nie można jej prać w wysokiej temperaturze. Komfort użytkowania tego typu prześcieradeł sprawia, że są one również wykorzystywane w domach prywatnych.